Tel/Fax: +90262 324 1641pbx

Kurumsal Bilgi & Firma Profili

Firma Profili

Arsel Plastik; faaliyetlerine 2004 yılında konsantre boyaların pazarlama ve satışıyla başlamıştır. Sektör deneyimi ve saha çalışmalarından edindiği bilgiyle ülkemiz koşullarına uygun olarak kullanıcılarına sunduğu kaliteli konsantre boyalarını (masterbatches), 2010 yılında fason ürettirmeye ve  dünya lideri firmalardan ithal etmeye  başlayan Arsel Plastik; bu tarihten itibaren sizlere profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Arsel Plastik; 2004 yılında başladığı Polietilen (PE-PP-ABS-PS-POM) bazlı renkli konsantre boya (masterbatch) satışını her geçen gün yenileyerek en iyi kaliteye ulaştırmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğü ilke edinmiş ve ürün geliştirmeye önem veren, her zaman daha iyiye prensibiyle,satış ve pazarlama,ürün kalitesi  ile gerekli yatırımları yaparak kısa sürede sektörün en güvenilir kurumlarından biri olmuştur. Arsel Plastik, dinamik kadrosunu sürekli eğitim yoluyla hedeflerine kanalize etmiş ve yenilikçi yapısıyla sürekli gelişerek, Marmara bölgesinde başladığı satış ağını gerek yurt içi, gerekse yurtdışı fuarlara katılarak ve sürekli müşteri ziyaretleri ile geliştirmiş ve tüm Türkiye'ye ürün sunar hale gelmiştir.

Arsel Plastik; hızlı, dürüst, güler yüzlü, ekonomik, satış öncesi ve satış sonrası teknik desteği ile müşteri odaklı çalışmaktadır. Şirketimiz ambalaj,otomotiv yan sanayi(enjeksiyon-eksturizyon-şişirme-rotasyon), sektörünün kat ettiği gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.Müşterilerinin de AR-GE çalışmalarına teknik destek vererek,müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. 

Üretilen konsantre boyalar (masterbatches), LDPE-HDPE ve PP hammaddeleri, boyamada ve örtmede mükemmel sonuçlar vermektedir. Film, enjeksiyon, şişirme ve boru üretim sektörlerine verdiği ürünlerden kesintisiz müşteri memnuniyet sağlanmaktadır. Üretimini gerçekleştirdiği renkli konsantre boyaların (masterbatches) teknik spektleri ve kalite kontrol sertifikalarına sahiptir.

Dünyadaki konsantre boya ile ilgili teknolojik ve bilimsel tüm gelişmeleri yakından izleyen Arsel Plastik bu yenilikleri süratle hayata geçirerek, tüketicisine daha kaliteli ürünler sunmanın kıvancını yaşamaktadır.

Vizyonumuz 

Kalite, hizmet ve sürekli gelişim anlayışımızla müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutan , Türkiye ve Dünya’daki hedef pazarlarda örnek ve lider bir kuruluş olmak.

Misyonumuz 

Şirketimizin varlığının ve faaliyetlerinin temel nedeni olarak gördüğümüz müşterilerimiz ile iş ortaklığı çerçevesinde uzun vadeli ilişkiler kurmak; en iyi kalite ve fiyat çözümleri sunarak onlar için artı değer yaratmak.